71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

REFERENCJE

Zdecydowaliśmy się na tę współpracę przede wszystkim ze względu na niezwykle profesjonalne podejście do współpracy. Nawet przy mnogiej ilości spraw, nigdy nie mieliśmy żadnego problemu w ocenie na jakim jest w danym momencie etapie i kiedy możemy spodziewać się nowych informacji w danej sprawie.

Ave Cargo

Panowie mecenasi dotychczas wykazywali się profesjonalnym podejściem do powierzanych przez nas spraw prawnych dotyczących prowadzonych przez nas działalności gospodarczych. Mimo młodego wieku wyróżnia ich profesjonalizam w podejściu do klienta oraz wysoki poziom wiedzy i zaangażowania.

Przystań Tu | Przystań & Marina

Dotychczas wyrażamy bardzo dobrą ocenę dla świadczonych usług prawnych zwłaszcza od strony merytorycznej, ale również w zakresie doskonałego kontaktu ze strony Kancelarii Sobota Jachira Kancelaria Prawka Sp. k., w tym jej wspólników. Mamy poczucie zapewnionej opieki prawnej na oczekiwanym poziomie, w tym również możliwości często niezwłocznego konsultowania nurtujących nas zagadnień.

S4Tech

Z dotychczasowego przebiegu współpracy wynika, że jest to kancelaria profesjonalnie podchodząca do powierzonych spraw, której można zaufać i której poziom świadczonych usług jest na bardzo wysokim poziomie.

Whoohoo

Kancelarię radcy prawnego Adama Soboty i Jędrzeja Jachiry wyróżnia indywidualne podejście do klienta, dynamiczne zaangażowanie oraz szeroka wiedza prawna. Kancelarię mec. Soboty i Jachiry rekomendujemy zatem i jednocześnie polecamy wszystkim zainteresowanym pomocą prawną, którym zależy na rzetelnym podejściu do sprawy w dobrej armosferze, z poczuciem zaufania i komfortu.

Car Line

Wiele razy pokazywali Panowie, że pomoc prawna może odbywać się w dobrej i bliskiej atmosferze, a nadar wszystko z dużym zaufaniem i powierzaniem często spraw nie tylko związanych z naszym zakładem lakierniczym, ale również spraw osobistych i dalece prywatnych.

Dąbrowscy

Szczególnie w naszej działalności liczy się tempo działań, bezpośredni kontakt oraz jakość - a właśnie te elementy cechują Kancelarię. Ponadto, pomimo dystansu dzielącego nasze krakowskie rejony i Wrocław, nie stanowi to żadnej bariery w dobie cyfryzacji.

Duo Life

Chciałbym i tego życzę naszej współpracy w przyszłości, aby kolejne pokolenia prawników, które będą pojawiać się w Waszej kancelarii, miały okazję tworzyć tak zgrany i dobry zespół, z jakim mamy do czynienia od kilku lat.

Industrade

Dużą zaletą tej współpracy jest stały dostęp do osób zarządających Kancelarią, w tym regularne uczestniczenie w spotkaniach dotyczących bieżących spraw firmy, podczas których podejmowane są kluczowe decyzje związane ze sprawami prawnymi naszej Hurtowni.

Pefra

Dotychczas wyważamy bardzo dobrą ocenę dla świadczonych usług prawnych zarówno od strony merytorycznej, jak też od strony doskonałego kontaktu z pracownikami oraz wspólnikami Kancelarii. Spektrum specjalizacji obejmuje doradztwo w zakresie prawa cywilnego, w tym zwłaszcza prawa gospodarczego.

SPZK

Serdeczne podziękowania płyną z mojej strony dla Was za dotychczasową pomoc i wsparcie prawne związane z moją działalnościa artystyczną. Wasza energia i pasja, z jaką świadczycie swoje usługi, powoduje, że można poczuć się jak w dobrze zorganizowanym zespole rock'n'rollowym, tak 3-majcie!

Leszek Cichoński