71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

KARIERA

Dołącz do zespołu

Zapraszamy do dołączenia do młodego, dynamicznie rozwijającego się zespołu Kancelarii.

APLIKUJ

Czego oczekujemy?

Za sukcesem naszej Kancelarii stoi zespół wyjątkowych specjalistów. Tworzą go ludzie, którzy za sprawą talentu, zaangażowania i profesjonalizmu zdołali zdobyć ogromne zaufanie u setek zadowolonych klientów. W związku z ciągłym rozwojem firmy szukamy kolejnych prawników, gotowych do podjęcia się nowych zawodowych wyzwań i chętnych do nieprzerwanego rozwoju.

Dajemy możliwość zawodowej realizacji

Praca w naszej Kancelarii wiąże się z udziałem w niezwykle interesujących projektach. Zajmujemy się sprawami, które wymagają od prawników kreatywnego myślenia oraz nieszablonowego podejścia. To daje możliwość ciągłego poszerzania swoich zawodowych umiejętności. Stawiamy na specjalistów chętnych do zdobywania nowych kompetencji. Wspieramy rozwój naszych prawników, gdyż zdajemy sobie sprawę, że to od ich wiedzy zależą kolejne sukcesy Kancelarii. Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia poszerzania swojej wiedzy. Doceniamy zaangażowane podejścia pracownika do wykonywania powierzonych obowiązków oraz jego inicjatywy.

Pracodawca godny zaufania

Kancelaria działa od końca 2016 roku. W ciągu kilku lat stworzyliśmy zespół złożony z kilkudziesięciu wysokiej klasy specjalistów – adwokatów, radców prawnych, asystentów oraz aplikantów. Nasza załoga systematycznie się powiększa. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dobra atmosfera w miejscu pracy. Naszym pracownikom stworzyliśmy możliwie najlepsze warunki do wykonywania zawodowych obowiązków oraz rozwoju. Cyklicznie organizujemy szkolenia i spotkania integracyjne. Odpowiednio doceniamy również wszelkie sukcesy zatrudnionych u nas osób.

Rozpocznij z nami swoją karierę!

Nasza Kancelaria szuka nie tylko doświadczonych i wykwalifikowanych już prawników. Stale prowadzimy nabór osób, które chciałyby odbyć u nas odpłatne praktyki. Oferujemy pełne wsparcie na początku prawniczej kariery zawodowej. Dajemy możliwość poznania z bliska specyfikacji pracy w kancelarii oraz szansę zmierzenia się z różnego rodzaju wyzwaniami. Stopniowo wprowadzamy nowe osoby do firmy i z czasem powierzamy im coraz ciekawsze oraz bardziej prestiżowe zadania. W ten sposób liczymy, że uda nam się przygotować do zawodu kolejne grupy utalentowanych specjalistów, którzy docelowo zasilą nasz zespół.

Kogo poszukujemy?

Kancelaria prowadzi aktualnie rekrutację na stanowiska:

  • radcy prawnego lub adwokata
  • aplikanta radcowskiego lub adwokackiego
  • praktykanta (odpłatne praktyki)

Kandydatów prosimy o wysyłanie swoich CV na adres: rekrutacja@sobotajachira.pl