71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

Od samego początku z powodzeniem doradzamy małym, średnim i dużym przedsiębiorcom w sprawach dotyczących ich firmy. Bardzo często pomagamy w przygotowywaniu umów cywilnoprawnych, ich negocjowaniu bądź rozwiązaniu. Uczestniczymy także w analizie prawnej prowadzonych przez przedsiębiorców spraw. Regularnie zajmujemy się prowadzeniem stałej bądź incydentalnej windykacji na etapie przed sądowym, sądowym i egzekucyjnym.

Naszą specjalizacją są zwłaszcza przekształcenia form prowadzonej działalności gospodarczej (np. przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę jawną bądź wniesienie jej do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością). Równie często prowadzimy postępowania likwidacyjne, wspieramy w procesach restrukturyzacyjnych, a także upadłościowych. Bardzo często świadczymy pomoc w języku angielskim w pełnym zakresie.

Know how w stałych obsługach prawnych przedsiębiorców

Im szybszy rozwój firmy, tym więcej obowiązków i problemów? Znamy to doskonale z relacji naszych klientów. Dlatego od początku świadczymy stałą obsługę prawną firm, które powierzyły nam odpowiedzialność za kwestie prawne prowadzonego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka z ograniczoną odpowiedzialność bądź znana z giełdy spółka akcyjna, świadczymy kompleksowe rozwiązania wsparcia przedsiębiorców.

Bez względu na to, czy korzystają już Państwo ze wsparcia prawnego bądź nigdy nie mieli Państwo takiej okazji, zachęcamy do omówienia aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa. Wspólna analiza pozwoli dopasować rozwiązania adekwatne do aktualnych potrzeb. Współpraca może bazować na systemie abonamentu godzinowego, ryczałtowego bądź hybrydowego.

Obsługa prawna firm Wrocław – co nas wyróżnia?

Zaletą naszej Kancelarii, oprócz doświadczenia i wypracowanego know how, jest stała współpraca ze specjalistami. Wśród naszych ekspertów są m.in.: zespół notariuszy, doradców podatkowych, rzeczników patentowych, biegłych sądowych, tłumaczy przysięgłych, lekarzy i specjalistycznych placówek medycznych. Mają Państwo zatem okazję otrzymać kompleksową usługę na najwyższym poziomie.

Nasze podejście do obsługi prawnej przedsiębiorców wyróżnia nowoczesne podejście, odpowiadające aktualnym potrzebom rozwijających się firm. Spotkania w siedzibie naszych klientów, prowadzenie wideo i telekonferencji przy użyciu najnowszych technologii czy wreszcie posługiwanie się rozwiniętym system typu CRM to dla nas norma.

W przypadku zainteresowania współpracą z naszą Kancelarią w tej dziedzinie, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy na adres:

analizy@sobotajachira.pl

71 737 37 22