71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

Olga Dec

Adwokat, absolwentka stacjonarnych studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, które ukończyła ​z wynikiem bardzo dobrym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach adwokacko – radcowskich, w tym w jednej z największych kancelarii ​w Polsce, zajmując się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, ochroną dóbr osobistych oraz bieżącą obsługą małych i średnich przedsiębiorców. Z Kancelarią związana nieprzerwanie od momentu jej powstania.

 

Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa spółek, prawa odszkodowań, w szczególności zaś odszkodowań związanych ​z błędami medycznymi – w swojej dotychczasowej praktyce prowadziła liczne postępowania sądowe z tego zakresu uzyskując pozytywne rozstrzygnięcia dla poszkodowanych pacjentów.

 

W Kancelarii kieruje działem spraw cywilnych i odszkodowawczych. Na co dzień świadczy również usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, zapewniając im stałe doradztwo prawne w zakresie spraw korporacyjnych, sporządzania i analizowania umów, przygotowania opinii, reprezentacji w sporach sądowych tak cywilnych jak i gospodarczych.

Kierownik zespołu
Adwokat

Biuro: Wrocław