71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

Kancelaria Sobota Jachira prowadzi osobny dział prawa karnego, specjalizujący się w sprawach toczących się przed sądami i organami postępowania. Występujemy w charakterze obrońców oskarżonych w sprawach dotyczących przestępstw, reprezentujemy obwinionych o wykroczenia, przystępujemy do spraw w charakterze oskarżycieli posiłkowych, składamy subsydiarne akty oskarżenia.

Prawo karne Wrocław – kto może zgłosić się po pomoc?

Prawo do obrony ma każdy, przeciwko komu prowadzone jest postępowanie karne. Z pomocy naszej Kancelarii mogą skorzystać osoby już zatrzymane, bądź takie, którym aresztowanie lub pozbawienie wolności dopiero grozi. Oferujemy też profesjonalną pomoc prawną ofiarom przestępstw, które chcą przed sądem dochodzić sprawiedliwości. W każdym przypadku dbamy o to, by prawa naszych klientów były w odpowiedni sposób respektowane przez organy ścigania i postępowania.

Prawo karne Wrocław – dlaczego warto się do nas zgłosić?

Nasza Kancelaria zatrudnia wybitnych prawników specjalizujących się w zakresie prawa karnego. Ich nieocenione doświadczenie oraz wiedza stanowią gwarancję świadczenia usług o najwyższej jakości, zgodnymi z obowiązującą literą prawa. W każdym przypadku dążymy do uzyskania dla Klienta możliwie najkorzystniejszego dla niego zakończenia postępowania. Wszystkie sprawy traktujemy w indywidualny sposób. Dokładnie badamy materiał dowodowy, opracowujemy optymalną strategię procesową, szukamy luk i błędów w sposobie prowadzenia sprawy przez organy ścigania.

Oferujemy kompleksowe wsparcie. Prowadzimy procesy przed sądami każdej instancji. Reprezentujemy klienta i na jego prośbę opracowujemy pisma i wnioski procesowe. Zapewniamy w pełni profesjonalną obronę w procesie karnym.  

Często prowadzone sprawy cywilne powiązane są z wątkami karnoprawnymi, zwłaszcza w przypadku spraw o odszkodowanie i zadośćuczynienie w związku z wypadkiem komunikacyjnym. Dzięki takiemu podejściu otrzymują Państwo kompleksową usługę opartą o najwyższe standardy.

Prawo karne Wrocław – zadbaj o swoją obronę!

Prawo do skorzystania z pomocy prawnej i obrony przysługuje od razu po zatrzymaniu. Warto o tym pamiętać. Im wcześniej uda się opracować odpowiedni plan działania procesowego, tym większe są szanse na korzystne doprowadzenie sprawy do końca. Dużą uwagę przykuwa się chociażby do pierwszych przesłuchań poszkodowanych i zatrzymanych osób. Dlatego tak istotne jest, by możliwie najwcześniej zgłosić się po profesjonalną pomoc prawną.

W przypadku zainteresowania współpracą z naszą Kancelarią w tej dziedzinie, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy na adres:

biuro@sobotajachira.pl

71 737 37 22