71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

Edyta Zunis

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, a także studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego – Prawo Zamówień Publicznych i w Szkole Głównej Handlowej – Studia Menedżersko-Finansowe. Aplikację radcowską uzyskała przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Przed założeniem własnej kancelarii zdobyła wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie świadczenia usług prawnych na rzecz przedsiębiorców (w szczególności z branży budowlanej, kolejowej IT oraz bankowej) i klientów indywidualnych w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce.
 
Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i administracyjnym, prawie pracy oraz dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień od ubezpieczycieli w zakresie rekompensaty za szkody majątkowe i uszczerbek na zdrowiu w wypadkach komunikacyjnych oraz za błędy medyczne.
 
Prywatnie zdeklarowana kociara i miłośnika własnego ogrodu, który wciąż upiększa. Zimą miłośniczka gorącej herbaty, ciepłego koca i wciągających kryminałów (lub innego gatunku, ale jakiego? Biografie, podróże, historia, poradnictwo?).

Radca prawny

Biuro: Wrocław