71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

Piotr Gamian

Adwokat specjalizujący się w prawie administracyjnym, karnym gospodarczym i karnym skarbowym oraz w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce.

W Kancelarii Prawnej Sobota Jachira reprezentuje kredytobiorców w sporach sądowych z bankami o unieważnienie kredytów waloryzowanych do franka szwajcarskiego i innych walut, a także obsługą prawną Klientów Kancelarii w sprawach cywilnych, karnych, spadkowych, prawa pracy oraz prawa gospodarczego i szeroko pojętego prawa cywilnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanej Kancelarii adwokackiej we Wrocławiu o profilu karnym, karno-skarbowym i administracyjnym. Wcześniej współpracował z Kancelariami specjalizującymi się w obsłudze przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego, obsługi spółek oraz fuzji i przejęć, a jeszcze jako student udzielał porad prawnych pro bono w ramach poradnictwa obywatelskiego.

W swojej praktyce zawodowej zajmował się praktyczną tematyką prawa cudzoziemców, prawa energetycznego, obrotu nieruchomościami, w tym nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa i prywatnymi, reprezentował przedsiębiorców w trakcie kontroli organów administracji publicznej w postępowaniach administracyjnych, podatkowych, karno-skarbowych i wykroczeniowych, a także w sporach z urzędami i instytucjami państwowymi, w szczególności w sprawach odwołań od decyzji urzędów oraz skarg w postępowaniu sądowo-administracyjnym.

Ukończył studia podyplomowe Ochrony Danych Osobowych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Koordynator grupy
Adwokat

Biuro: Wrocław