71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

Sandra Ostrowska

Adwokat, wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała od wczesnych lat studiów, praktykując w sądach i renomowanych wrocławskich Kancelariach prawnych oraz udzielając darmowych porad prawnych pro bono.

 

W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej w zakresie Gospodarki Nieruchomościami „Zarządzanie – Utrzymanie – Wycena”.

 

Obecnie przedmiot jej specjalizacji stanowią sprawy z zakresu prawa cywilnego, w szczególności sprawy dotyczące dochodzenia roszczeń z umów kredytów frankowych. W swojej pracy zajmuje się również sprawami z zakresu prawa handlowego, rodzinnego i opiekuńczego oraz odszkodowań za błąd medyczny, zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Zajmuje się również zagadnieniami prawnymi w dziedzinie prawa nowych technologii, e – commerce i ochrony danych osobowych. Ponadto prawnie wspiera przedsiębiorców świadczących usługi w branży kreatywnej oraz działającym na rynku nieruchomości.

Adwokat

Biuro: Wrocław