71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

W sobotę (6.04.2024 r.) pracownicy naszej kancelarii, wraz z mieszkańcami z okolicy, spotkali się by wspólnie sprzątać otoczenie Parku Krzyckiego. W niespełna 4 godziny ochotnicy zebrali pełen kontener nieczystości!

Inicjatorem akcji był radca prawny Marcin Ciesielski, który zaproponował, aby posprzątać okolicę siedziby Kancelarii. Postanowiliśmy włączyć w akcję również okolicznych mieszkańców – naszych sąsiadów.

Dzięki współpracy z Radą Osiedla Krzyki-Partynice, Zarządem Zieleni Miejskiej i spółką Ekosystem, zapewniliśmy uczestnikom akcji rękawiczki ochronne, worki na śmieci i kontener na nieczystości. Z naszej strony dodaliśmy stoły i ławki do odpoczynku oraz kawę. Miłą niespodziankę sprawił wszystkim właściciel pobliskiej Pizzeria PI (Skarbowców 108 B), który ufundował darmową i pyszną pizzę dla uczestników akcji i jednocześnie włączył się także do akcji sprzątania.

Ponadto zaplanowaliśmy konkurs na FB w trakcie wydarzenia, w którym można było wygrać trzy zestawy naszych gadżetów firmowych.

Wszystkim uczestnikom i wspierającym akcję dziękujemy!

Zobacz więcej na Wydarzeniu na FB

Kilka słów o wydarzeniu na stronie Radia Wrocław

Aktualności