71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

9 kwietnia br. w Elektrowni Powiśle w Warszawie odbyły się 13. Prawnicze Targi Praktyk i Pracy. To największe wydarzenie branży prawniczej w kraju. Wśród wystawców znalazły się największe i najlepsze polskie oraz międzynarodowe kancelarie oraz czołowe firmy związane z branżą prawną. Nie zabrakło oczywiście naszej kancelarii.

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy to okazja, aby spotkać się z potencjalnymi pracownikami, praktykantami i stażystami, ale nie tylko. To też okazja do poznania innych kancelarii i podmiotów związanych z usługami prawnymi oraz wyczucie trendów na rynku.

Z naszej strony skupiliśmy się na poszukiwaniu kandydatów na stacjonarne (we Wrocławiu), odpłatne praktyki dla studentów III-V roku prawa oraz prawników do zastępstw procesowych w sprawach frankowych na terenie całego kraju. 

Liczba osób odwiedzających nasze stoisko mile nas zaskoczyła. Praktycznie bez przerw rozmawialiśmy ze studentami i młodymi adeptami prawa o warunkach zatrudniania i wymaganiach wobec kandydatów. 

Dziękujemy wszystkim za ciekawe i owocne spotkania. Za możliwość poznania Was i Waszych oczekiwań oraz za możliwość przedstawienia naszej kancelarii, oferty praktyk, stażów i pracy.

To był dobrze spędzony czas i już planujemy udział w kolejnej edycji.

Przypominamy, że Curriculum vitae (CV) można wysyłać do nas na adres: rekrutacja@sobotajachira.pl.

Aktualności