71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

W czwartek 20.06.2024 r. adwokat Joanna Kardas oraz adwokat Agnieszka Lewek z naszej Kancelarii wzięły udział w X Wrocławskim Forum Kobiet, które odbyło się w Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu. Uczestnikami Forum były kobiety i mężczyźni aktywni w biznesie i życiu prywatnym, którzy postanowili rozszerzać swoje horyzonty poprzez czynny udział w ciekawych panelach i wykładach.

Wydarzenie otworzył bardzo ważny panel, który dotyczył obecności kobiet w nauce, biznesie i kulturze. Prelegentami panelu była dr hab. Małgorzata Kurzynoga- wiceprzewodnicząca Rady Nadzworczej PZU S.A prof. Uniwersytetu Łódzkiego, Anna Zarudzka- co -CEO firmy Boldare, Dariusz Bednarski- Partner Zarządzający w firmie Grant Thornton Polska oraz Małgorzata Woźniak- dyrektorka Centrum Handlowego Wroclavia. W panelu poruszony został temat równości w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn, w tym dotknięto zagadnienia związanego z obecnością kobiet na kierowniczych stanowiskach w firmach. Dyskutanci podjęli trud przedstawienia złożoności elementów psycho- społecznych odpowiedzialnych za to jak kształtuje się rynek pracy w odniesieniu do płci. Prelegenci opowiedzieli audytorium o swojej drodze do kariery, wyrzeczeniach, wyzwaniach oraz wskazali na obecność inspirujących kobiet w ich życiu, które miały wpływ na ich ścieżkę zawodową.

Wierzymy w Kancelarii Sobota Jachira, że udział w takich wydarzeniach stanowi wyraz wsparcia dla obecności kobiet w nauce, biznesie i kulturze co jest zgodne z naszymi wartościami. Jako kancelaria prawna stoimy na straży równości zarówno z perspektywy zatrudnienia jak i wsparcia w dziedzinie nauki oraz biznesu. 

Aktualności