71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

Od 2018 roku Gazeta Wyborcza we Wrocławiu wydaje numer specjalny – „Gazeta Kobiet”. Zaprasza wówczas do współpracy kobiety z różnych środowisk: nauki, biznesu, polityki, a także działań społecznych. Oddaje głos kobietom aktywnym, chcącym zmieniać rzeczywistość, mającym ciekawe pasje i fascynacje. Nie dziwi więc, że w tym roku nie zabrakło naszej reprezentantki.

Wydanie „Gazety Kobiet” poprzedza niezwykłe spotkanie kolegium redakcyjnego z udziałem zaproszonych kobiet. Podczas dyskusji o roli i wpływie kobiet na współczesną rzeczywistość powstaje zarys wydania Gazety. W tym roku panie rozmawiały m.in. o poszukiwaniu optymizmu w trudnej, zmieniającej się rzeczywistości, umiejętność przełamywania problemów oraz znaczenie kultury we współczesnych czasach.

Nasza przedstawicielka – adw. Natalia Szymczak, zastępca szefa praktyki rodzinnej, podczas kolegium kobiet podzieliła się swoim doświadczeniem prawniczym związanym z rozwodami. Wskazała na znaczenie empatii wobec klientek i wsparciu jakiego potrzebują by wrócić na rynek pracy po zajmowaniu się domem i często dziećmi.

Zapraszamy do lektury dodatku – pobierz plik PDF: GAZETA KOBIET, wydanie z piątku, 26.04.2024 r. 

Zachęcam również do przeczytania artykułu online pt.t „Piecza naprzemienna: „modny” czy przyszłościowy model opieki nad dzieckiem?” autorstwa adwokat Natalii Szymczak i adwokata dr Mateusza Szymury, którzy współkierują w Kancelarii Sobota Jachira Praktyką Prawa Rodzinnego.

Aktualności