71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

Anna Maksymczak

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo oraz absolwentka Wydziału Filologicznego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Ukończyła Studia Podyplomowe na kierunku Prawo Zamówień Publicznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała we wrocławskich Kancelariach specjalizujących się między innymi w postępowaniu cywilnym, prawie rodzinnym, ochronie danych osobowych (w tym przeprowadzała cykliczne audyty i prowadziła szkolenia z RODO dla pracowników Klientów), a także w sektorze finansów publicznych, obsługując zagadnienia związane z postępowaniem administracyjnym. Dzięki temu posiada doświadczenie w różnych obszarach prawa, w tym w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ochrony danych osobowych.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawie ochrony konsumentów, analizie umów w obrocie B2C i B2B oraz w ochronie danych osobowych.

Radca prawny

Biuro: Wrocław