71 737 37 22 biuro@sobotajachira.pl

Anna Maksymczak

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo oraz absolwentka Wydziału Filologicznego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Ukończyła Studia Podyplomowe na kierunku Prawo Zamówień Publicznych. Od 2020 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, w której odbywa aplikację radcowską.

Doświadczenie zawodowe zdobywała we wrocławskich kancelariach specjalizujących się między innymi w postępowaniu cywilnym, prawie rodzinnym, ochronie danych osobowych (w tym przeprowadzała cykliczne audyty i prowadziła szkolenia z RODO dla pracowników Klientów), a także w sektorze finansów publicznych, obsługując zagadnienia związane z postępowaniem administracyjnym.  Dzięki temu posiada doświadczenie w różnych obszarach prawa, w tym w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ochrony danych osobowych.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawie ochrony konsumentów, analizie umów w obrocie B2C i B2B oraz w ochronie danych osobowych.

Aplikant

Biuro: Wrocław